Другий крок – Форма додавання есе

Шановний учасник Всеукраїнського конкурсу есе,

дякуємо реєстрацію в нашому конкурсі. Ваша заявка прийнята і реєстрація підтверджена.

Будь ласка, використовуйте матеріали розміщені на нашому ресурсі, а також інформацію від сторонніх джерел, яка може бути корисна в підготовці вашої роботи. Пам’ятайте, що есе не має перевищувати 750 слів.

Будь ласка, використовуйте посилання нижче для завантаження вашого есе:

https://docs.google.com/forms/d/19G7sh6oCht23pMsk0o-nUGxeuUzWEnDHhX2dxtRSHic/viewform?usp=send_form

Якщо ви раніше пересилали ваше есе по імейл або публікували його на сторінці фейсбук проекту, переконливо просимо вас зробити це ще раз у запропонованої нами формі. Це допоможе нас швидко і якісно обробити ваші роботи і вибрати переможців.

Нами будуть розглядатися есе тільки зареєстрованих учасників, які скористались процедурою додавання своїх робіт через форму, запропоновану нами.

Нами було прийнято рішення продовжити конкурс на 10 днів (до 26-го вересня 2015 року) і тепер у кожного з вас буде достатньо часу додати своє есе. Будь ласка, розкажіть о нашому конкурсі своїм друзям, щоб у них також була можливість брати участь у ньому.

Майте на увазі, останній термін подачі есе чітко відображається на головній сторінці нашого сайту. Якомога краще сплануйте свій час і обдумайте свої ідеї. Виражайте свої думки чітко і просто.

Це Ваша можливість висловити свою думку щодо надзвичайно важливих питань, що стоять сьогодні перед Україною!

Щиро бажаємо вам перемогти в конкурсі! До зустрічі в Києві!

З найкращими побажаннями,
команда організаторів конкурсу