Всеукраїнський конкурс Есе

Всеукраїнський конкурс Есе

“Чому Україні потрібна нова Конституція?”

 

Опис Конкурсу

Конкурс есе проводився Громадською Спілкою «Наше Право» за підтримки КМДА, International Republican Institute (IRI), Американської Пасторської Мережі, Фонду Кличко, Київської Школи Економіки, Комітету відкритої демократії, Асоціації християн-юристів, Української Міжцерквоної Ради, Інституту «Генезис», Громадського руху «ЧЕСНО», Новомедіа, Громадської Організації «Я залишаюсь», Громадської Організації «Сила Людей» та ін.

Ціль конкурсу: знайти талановитих, сміливих, розумних та креативних молодих людей, які в майбутньому стануть лідерами в різних сферах суспільства та приноситимуть користь Україні. Дати молодим українцям можливість бути почутими. Сформувати спільноту, якій ми допомагатимемо рости і розвиватись в майбутньому.

 

2) Учасники конкурсу:

1-а категорія – студенти ВНЗ України

2-а категорія – учні старших класів загальноосвітніх шкіл України

*1990-2000 р.н., громадяни України.

 

Основні вимоги до написання есе:

Есе повинно бути оригінальним, творчим і максимально широко розкривати задану тему. Автор повинен продемонструвати розуміння конституційних процесів і знання історії розвитку Конституції. Есе повинно відображати індивідуальну, суб’єктивну думку автора. Всі роботи будуть перевірені на плагіат, при виявлені котрого робота до участі в конкурсі допущена не буде.

 

3) Терміни проведення конкурсу:

  • початок конкурсу та прийому робіт – 2 вересня 2015 року
  • закінчення конкурсу – роботи повинні бути завантажені у відповідну форму на сайті конкурсу не пізніше 15:00 за київським часом (GMT +02:00) 16 вересня, 2015 року.
  • Визначення фіналістів – 30 вересня 2015 року.
  • Фінал конкурсу у м. Київ, урочисте нагородження фіналістів – 5-6 жовтня 2015 року.

 

Жюрі конкурсу:

До складу жюрі, що визначать переможців конкурсу входять провідні фахівці конституційного права, громадські діячи та лідери громадської думки, журналісти та політики. Фіналісти конкурсу будуть запрошені до міста Києва, де за результатами фінального тура переможці отримають грошові призи під час урочистого нагородження в колонній залі КМДА.

 

4) Процес відбору переможців:

Колегія суддів керує процесом перевірки робіт та визначенням переможців конкурсу.

Конкурс проходитиме в 3 етапи:

1 етап – перевірка та оцінювання всіх отриманих есе. Визначення фіналістів.

2 етап – Фінал конкурсу. Автори кращих 55 есе будуть запрошені до м. Київ*. Молоді люди повинні будуть в письмовій формі викласти свої думки на задану тему. Фінальний тур відбудеться в Колонній Залі КМДА.

3 етап – Урочисте нагородження переможців за участі жюрі та ВІП-гостей з України та США. Екскурсії та тематичний самміт.

  • проживання в Києві бере на себе організатор. Компенсація витрат пов’язаних з придбанням квитків учасникам з інших міст відбудеться після прибуття до Києва (авто і з/д не вище «купе»).

 

5) Нагороди:

За результатами фіналу конкурсу жюрі виберуть переможців в кожній із двох вікових категорій:

1-е місце

  • переможець, учень ЗНЗ – 44000 грн.
  • переможець, студент ВНЗ – 44000 грн.

 

2-е місце

  • фіналіст, учень ЗНЗ – 22000 грн.
  • фіналіст, студент ВНЗ – 22000 грн.

 

3-е місце

– 25 фіналістів з категорії учнів ЗНЗ – по 2200 грн.

– 25 фіналістів з категорії студентів ВНЗ – по 2200 грн.

Найкращі роботи будуть надруковані та опубліковані.

* Конкурсанти, які подали заявку на участь в конкурсі, погоджуються з тим, що організатор залишає за собою право публікації (в письмовому чи електронному вигляді) конкурсних робіт, частково чи повністю, зазначаючи авторство роботи.

———————————

5/ Цитата

Цитата Віталія Кличко:

“Я сподіваюсь, що за допомогою цього конкурсу есе, молоде покоління українців відчує себе ближчим до реформаційних процесів. Молоді лідери зможуть переосмислити, здавалося б, звичні поняття прав та обов’язків, деражави та громадянина, а також відносини між ними. Цей конкурс дасть змогу небайдужим українцям висловити свої ідеї та відчути себе пов’язаними зі змінами котрі вони хочуть бачити в Україні”

Цитата  Стретович Володимир Миколайович:

“Держава для громадян. Конституція є основним і головним законом держави, в якій проголошуються права і свободи, встановлюється державний устрій і закріплюються соціальні гарантії.
Залучення молодих людей до викладу їх бачення ідеальної Конс титуції спрямовано на активізацію їх громадянської позиції і мусить послужити “підказкою”владі щодо реалізації задумів по підготовці нової редакції Конституції.
Проект має важливе громадське значення, оскільки участь у ньому братимуть молоді люди,а для них проживати в нашій державі доведеться тривалий час,що накладає відповідальність за вибір свого конституційного майбутнього.”

 

 

 

         31 серпня 2015-го року  о _______  у прес-центрі  «Інтерфакс-Україна», відбудеться прес-конференція з приводу оголошення початку проведення Всеукраїнського конкурсу Есе «Чому Україні потрібна нова Конституція?».

 

Даний конкурс направлений на залучення молоді України віком від 15 до 25 років, що навчаються в старших класах шкіл або є студентами вищих навчальних закладів та має на меті знайти талановитих, сміливих, розумних та креативних молодих людей, які в майбутньому стануть активними лідерами в різних сферах суспільства України.

Організатори вирішили започаткувати Всеукраїнський конкурс есе піднявши актуальну тему Конституційної реформи, в результаті бажання надати можливість українській молоді бути почутими, стати учасниками реформаційних процесів, що відбуваються сьогодні в країні, та познайомити активну талановиту молодь між собою.

Проект організован та проводиться Громадською Спілкою «Наше Право» за підтримки Київської міської державної адміністрації, International Republican Institute (IRI), Американської Пасторської Мережі, Фонду Кличко, Київської Школи Економіки, Комітету відкритої демократії, Асоціації християн-юристів, Української Міжцерквоної Ради, Інституту «Генезис», Громадського руху «ЧЕСНО», Новомедіа, Громадської Організації «Я залишаюсь» та Громадської Організації «Сила Людей».

До складу жюрі, що визначать переможців конкурсу входять провідні фахівці конституційного права, громадські діячи та лідери громадської думки, журналісти та політики. Фіналісти конкурсу будуть запрошені до міста Києва, де за результатами фінального тура переможці отримають грошові призи під час урочистого нагородження в колонній залі КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *